02.06.2016 року студенти РІ КУП НАНУ відвідали Спеціальний дошкільний дитячий будинок м. Рівне

3 Червня, 2016

Захід  відбувся в  рамках загальноуніверситетської програми “Передай тепло своїх рук дітям”, що діє під особистим патронатом ректора, заслуженого юриста України  Юрія Бошицького, і  був приурочений   Міжнародному дню захисту дітей, який в Україні відзначають із 1998 року.

Ініціатором акції став студентський парламент інституту. Напередодні була  проведена  акція  зі збору коштів для маленьких вихованців  будинку, на які були придбані фрукти, шоколадні цукерки, кукурудзяні палички, сік, а також сухофрукти. Візит президента студентського парламенту  Софії Олексійовць, заступника президента Назарія Бурячинського та члена волонтерського комітету  Ірини Гребеневич запам’ятається дітям ще й спільними іграми, конкурсами та розвиваючими вікторинами, адже чуйність, повага і розуміння – це ті складові, якими визначають стосунки між мешканцями дитячих будинків та їхніми “шефами”-студентами.

Адже  сьогодні найважливіше – подарувати тепло своєї душі дитині, яка цього особливо потребує.