19 грудня студенти РІ КУП НАНУ провели благодійну акцію до дня Святого Миколая у навчально-реабілітаційному центрі Рівненського дитячого будинку

22 Грудня, 2014

Цей захід відбувся в рамках  загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під особистим  патронатом ректора Юрія Ладиславовича Бошицького, котрий зробив немало для дітей, обділених батьківською любов’ю. На цей раз, окрім традиційних ласощів, ректор особисто передав дітям шпаківні. Цей подарунок діти зустріли з особливим ентузіазмом, бо такого їм ніхто більше не дарував. Під час зустрічі пролунало дуже багато милих дитячих пісень, не менше прозвучало із уст вихованців добрих віршиків про дбайливого Миколая, котрий усіх любить і усім допомагає. І цієї віри у дітей не відняти.

Прихід майбутніх юристів на чолі з президентом студентського парламенту Анею Кравченко зробив цей день особливо святковим і зворушливим. І хоча вони не вперше беруть участь у такій акції милосердя, без сліз на очах не повертався з дитячого будинку ніхто. Адже кожна дитина поділилася найзаповітнішим бажанням, здійснення якого вона чекає. І переважно це бажання жити в сім’ї.
Попереду нові зустрічі, які важливі не тільки дітям.

Л.В. Євчук,
інспектор з виховної та методичної роботи