23березня 2016 року відбулося перше засідання оновленого складу студентського парламенту РІ КУП НАНУ

25 Березня, 2016

Воно проходило в урочистій та діловій атмосфері. Звертаючись  до студентського активу з вітальним словом, керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович  Якимчук  побажав йому нових креативних проектів, активності та наполегливості у вирішенні накреслених завдань. Особливий акцент було поставлено на дотриманні навчальної дисципліни, участі представників студентського парламенту РІ КУП НАНУ у загальноуніверситетських проектах, які діють під патронатом ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, зокрема:  «Пізнай свій край»; «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді»; «Інтелектуальна власність України: перлини літератури для студентської молоді»; «Майбутнє України – в руках талановитої молоді»; «Передай тепло своєї руки маленькій дитині»; «Передай тепло своєї родини людям поважного віку»; «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім»; «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави»; «Кроки до прекрасного». Вагомою складовою діяльності парламенту було визнано участь студентів у профорієнтаційній роботі та роботі приймальної комісії.

На засіданні також було обговорено напрямки роботи новостворених комітетів, які очолили Назарій Бурячинський, Едуард Полюхович, Маргарита Гольонко,  Марія Гончарук ,      Анна  Котлобай,       Віра Нечай,       Дмитро Власюк, Віталій Бут та Христина Богданець.
     Президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець, під керівництвом якої і відбувалося засідання, висловила впевненість у дієвості накресленої програми та вагомості внеску студентів у загальну справу розбудови української держави.
     Колектив Рівненського інституту Київського університету права  вітає новообраний парламент та його керманича Софію Олексійовець із новим етапом творчої та професійної самореалізації і зичить здобути вершини лідерства та плідних успіхів у всіх починаннях.