Бібліотека РІ КУП НАН України взяла участь у циклі загальноміських заходів, приурочених до Дня Хрещення Русі

30 Липня, 2015

У день пам’яті Святого Рівноапостольного князя Володимира, 28 липня – в Україні з 2008 року офіційно відзначається Хрещення Русі. Це свято – визначна подія не лише для віруючих людей, але й важлива дата для всього українського суспільства. Саме тому в різних містах України  проведені заходи з благоустрою прилеглих територій Храмів та церков, у місцевих приходах відбулись  святкові молебні та  виставки тематичних малюнків дітей – вихованців недільних шкіл, а в Рівненських бібліотеках пройшли книжкові виставки, уроки духовності, інформаційні та народознавчі години, бесіди на вказану тему.

Не залишились осторонь і бібліотекарі РІ КУП НАН України, підготувавши тематичну книжкову виставку «Хрещення Київської Русі князем Володимирем та його історичне значення в процесі формування духовності давньоруського суспільства».
     Пропоновані на виставці видання  поділяються на три групи. Перші – праці загального характеру: з історії релігій, християнства, з історії православної церкви. Друга група – книги, що стосуються  саме питань прийняття християнства, його розвитку на Русі та історичній постаті Володимира Великого. Третя включає у себе підручники, монографії, збірки статей, періодичні видання, що видавалися в останні роки та присвячені заданій тематиці, з яких можна почерпнути інформацію про історію та сучасний розвиток церкви в Україні.