Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала тематичні виставки до святкування Дня Європи та Дня науки

18 Травня, 2016

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.
Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
–    формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
–  ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;
–    популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;
–    залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

21 травня 2016 року вся наукова спільнота традиційно відзначає ще й  своє професійне свято – День науки.
     Науковий потенціал Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки. Особливо почесним це свято є для членів Національної Академії Наук України, у складі якої перебуває Київський університет права. Наукові розробки постійно ведуться в 330 вищих навчальних закладах країни, в яких також проводиться святкування Дня науки.
     Зрозуміло, що бібліотека Рівненського інституту КУП НАН України теж не залишилась осторонь проведення циклу міроприємств щодо відзначення цих свят і розгорнула в стінах читальної зали 2 тематичні виставки літератури : «Україна і Європейський Союз: ретроспектива і перспективи» та «Сучасна нормативно – правова база вищої освіти і науки як запорука стійкого майбутнього української молоді». Крім цього , на інформаційному стенді «Бібліотечно – бібліографічний калейдоскоп» розміщені матеріали, які розкривають історію та мету відзначення Дня Європи та Дня науки.