Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала тематичну виставку до Дня працівників освіти.

2 Жовтня, 2015

З нагоди відзначення Дня працівників освіти у читальній залі бібліотеки Рівненського інституту Київського університету права НАН України експонується книжкова виставка «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору».
     Європейський вибір України передбачає, з – поміж  інших, поглиблення акцентів на стратегічних напрямках освіти, що спрямовані на підвищення якості і конкурентноспроможності в нових економічних, соціокультурних умовах, прискорення інтеграції України у міжнародний освітній простір. Саме в такому ракурсі висвітлені проблеми української освітянської сфери на інститутській тематичній виставці.

Переважна більшість документальних джерел розміщена в підрозділах виставки: «Болонський процес: головні принципи  входження в Європейський простір вищої освіти» та «Нормативно-правові акти про наукову та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України».