Офіцери запасу військової кафедри КУП НАН України склали присягу на вірність народові України

28 Серпня, 2012

Другий рік поспіль у День Прапора України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність народові України студентами вишів столиці.     За дорученням Юрія Бошицького, професора, заслуженого юриста України, ректора КУП НАН України  в урочистостях взяла участь Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи. Вона привітала присутніх із Днем Прапора України та зазначила, що військова присяга – це важливий ритуал, яким є клятва на вірність і відданість народові, сумлінно і чесно виконувати громадський і військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції та законів України.

Галина Левківська зазначила, що ґрунтовні знання випускники військової кафедри змогли здобути завдяки чудовій матеріально-технічній базі військового інституту та високому професіоналізму кадрового забезпечення. Славний ювілей 75-річчя заснування інституту гідно представленим новим поповненням офіцерів запасу.