Переднє слово директора РіКУП НАН України

Мені приємно вітати вас як переможців тривалогого вступного марафону, який розпочався ще у стінах школи, а нині відкрив вам простір можливостей, простір свободи. Я радий, що своє майбутнє, свої професійні перспективи ви пов’язали саме з Рівненським інститутом Київського університету права НАН України, діяльність якого орієнтована на міжнародні стандарти взаємодії з юридичною спільнотою України та світу. В інституті склалася потужна традиція формування особистісного іміджу майбутнього юриста, котрий має вирішувати завдання на перетині права та інших сфер діяльності, орієнтуватися на високі корпоративні стандарти. Приміщення Рівненського інституту КУП НАН України органічно вписане у ландшафт рекреаційної зони центру міста та мистецьких, наукових, історичних та культурно-дозвіллєвих закладів.

Упевнений, що ваші сподівання будуть оправдані повною мірою. Адже відповідно до Закону України «Про вищу освіту» ми зуміли створити повноцінне освітнє середовище, орієнтоване на задоволення потреб та інтересів майбутніх юристів, зокрема надання можливостей для формування та вибору індивідуальної освітньої траєкторії.

Здобувачі вищої освіти РІ КУП НАНУ навчаються в сучасних мультимедійних аудиторіях, серед яких зала судових засідань, дві конференційні зали, навчально-практичний комплекс «Право», юридична клініка «Фенікс-Рівне».

Для кожного з нас нині важливим є той факт, що у стінах інституту ви отримуєте класичну юридичну освіту, що відповідає галузевим стандартам. Щороку в інституті проводяться дві всеукраїнські науково-практичні конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», а також «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні і правові підходи, комунікативні та педагогічні стратегії». Її учасниками більш як десять років поспіль є представники різних закладів вищої освіти України. Уже традицією стало проведення круглого столу «Концепція державотворення в поезії Тараса Шевченка», приуроченому вшануванню пам’яті Кобзаря. Ці та інші заходи відбуваються за активної участі студентського парламенту інституту. Ми відновили очне навчання і тому студентське життя наповнилося цікавими і змістовними заходами.

До заходів інституту постійно долучаються представники органів МВС та юстиції, судів і прокуратури, НДЕКЦ, Державної міграційної служби, обласної наукової бібліотеки, краєзнавчого музею та інші.

Така співпраця спонукає у майбутньому з-поміж безлічі пропозицій щодо працевлаштування зробити успішний професійний вибір. Ви можете реалізувати себе у державних і правоохоронних органах, органах виконавчої влади, суду, прокуратури, нотаріату, адвокатури, державної митної та податкової служби, консалтингової діяльності, охорони прав споживача, авторських прав, ринку інформаційних ресурсів, а також у Міністерстві юстиції, Верховному та Антикорупційному судах України.

Не зволікайте! Приходьте! Адже той хто прийшов і побачив, неодмінно переможе!

УКРАЇНА ЧЕКАЄ НА ВИСОКОПРОФЕСІЙНИХ ЮРИСТІВ, КОТРІ РОЗБУДУЮТЬ ВОІСТИНУ ПРАВОВУ І ДЕМОКРАТИЧНУ ЄВРОПЕЙСЬКУ ДЕРЖАВУ!