Представники студентського активу РІ КУП НАНУ відвідали навчально-реабілітаційний центр Рівненського дитячого будинку

6 Червня, 2015

Ця акція була приурочена  Дню захисту дітей. Треба підкреслити, що зустрічі студентів РІ КУП НАНУ із дітьми, позбавленими батьківського піклування, є  досить частими. Вони відбуваються  у рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького.

На цей раз  студенти організували для дітей чудову розважально-ігрову програму: конкурси, хороводи, рухливі ігри.  Довго лунав дитячий сміх на майданчику, де відбувалося дійство. Його найактивнішим учасникам було вручено подарунки. Діти, як завжди, довго  не хотіли прощатися з гостями.