Ректор Київського університету права НАН України провів робочу нараду з колективом Рівненського інституту КУП НАНУ

24 Березня, 2016

22 березня 2016 року ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Рівненського інституту.
     Під час зустрічі були заслухані звіти про роботу кожного із відділів, запропоновано нові ідеї для її покращення та знайдені оптимальні варіанти усунення деяких недоліків.
     Особливу увагу викликало питання профорієнтаційної роботи вузу. Після звіту голови відбіркової комісії С.Я.Українець, котра довела до відома всіх присутніх сьогоднішній стан її організації, ректором були поставлені завдання представникам кожного структурного підрозділу щодо поглиблення співпраці з цього питання.
     Ю.Л. Бошицький оглянув оновлену аудиторію ім. М.П.Василенка – видатного українського історика, державного і політичного діяча, академіка Української академії наук, яку створили в Рівненському інституті з метою популяризації творчої спадщини та вшанування пам’яті вченого. Ректор відвідав читальний зал художньої літератури, який нещодавно розмістився на третьому поверсі приміщення. Крім основного свого призначення, цей зал стане кімнатою для самостійної підготовки до занять.

Візит ректора став приємністю і для студентів РІ КУП НАН України, які саме в цей день проводили вибори Президента студентського самоврядування. Після ґрунтовної розмови з кандидатами в Президенти, Ю.Л.Бошицький побажав їм успіхів у всіх починаннях, нових звершень та досягнень.
     Подібні робочі наради колективу з ректором є стійким підґрунтям для вдосконалення роботи університету, для поглиблення співпраці між структурними підрозділами в м.Києві та в Рівному з метою якісного надання освітніх послуг згідно європейських стандартів.