РІ КУП НАН України відвідали учасники Круглого столу «Сучасні актуальні проблеми права інтелектуальної власності в країнах Центральної та Східної Європи: теорія, методологія, практика»

23 Червня, 2015

19 червня 2015 року відбулося засідання Круглого столу «Сучасні актуальні проблеми права інтелектуальної власності в країнах Центральної та Східної Європи: теорія, методологія, практика» (м.Львів). Після цього Рівненський інститут Київського університету права НАН України на запрошення ректора КУП НАНУ , професора Ю.Л. Бошицького відвідали Н.В. Кісіль – заступник директора Науково – дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності та П.Д. Біленчук – к.ю.н., доцент, заслужений юрист України. Поважні гості ознайомилися з історією створення Інституту, його основними структурними підрозділами, науковими здобутками професорсько – викладацького складу.

Екскурсія, що була проведена для відвідувачів, справила неабияке враження. Вони зазначили, що далеко не кожен вуз має таку матеріальну базу: сучасний комп’ютерний класс, конференц-залу, залу судових засідань, бібліотеку та обладнані навчальні аудиторії.

Насамкінець, Н.В.Кісіль та П.Д. Біленчук висловили надію на повну реалізацію важливих завдань, що ставить ректор Ю.Л.Бошицький перед колективом і студентами задля розвитку сучасної української юридичної наук и та освіти, адже, на їх погляд, Київський університет права – це сучасний, креативний, динамічний, повний ідей та благородних амбіцій вуз, завжди готовий до співробітництва.