Рівненський інститут Київського університету права НАНУ брав участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій» в с. Зоря Рівненського району

10 Листопада, 2017
     Вибір професії та навчального закладу відіграє чи не найважливішу роль у житті кожної молодої людини, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються.
    У Районному будинку культури, що в  с. Зоря відбувся масовий профорієнтаційний захід для старшокласників загальноосвітніх закладів Рівненського району «Ярмарок професій».
    Директор Рівненського інституту Київського університету права НАНУ Якимчук В.Л., старший викладач кафедри загальнотеоретичних дисциплін Боровець М.А., студентка ІІІ курсу Гольоко М.М. ознайомили школярів із умовами вступу та навчання у навчальному закладі і специфікою майбутнього фаху.

yarm1s.jpg
 yarm2s.jpg