Співробітники РІ КУП НАНУ обговорили можливості реклами Рівненського інституту з посадовцями Луцька

29 Квітня, 2016

На зустрічі були присутні начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Володимирович  Гребенюк та  голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Алла Надточій. Важливим підсумком діалогу з відповідальними особами, що нині презентують освіту Волині, стала домовленість про належне інформування майбутніх абітурієнтів про Рівненський інститут Київського університету права НАН України, його наукову діяльність, а особливо перспективи міжнародної співпраці, які активно підтримуються ректором професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

Безумовно, ця інформація має викликати інтерес вступників, які хочуть здобути престижну юридичну освіту.