Студентка IV курсу РІ КУП НАНУ Тетяна Семенюк нагороджена премією голови Рівненської обласної державної адміністрації

1 Грудня, 2015

Премія присуджується щороку кращим студентам за перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, досягнення у навчанні, спортивному та  громадському житті. Цього року її отримали 76 студентів вищих навчальних  закладів області. Їх привітали начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Миколайович Коржевський,  головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Майя Миколаївна Андрєєва, заступник голови ОДА Олександр Іванович Савчук. Зокрема, Олександр Іванович підкреслив: «Освічена нація – це запорука щасливого майбутнього. Завдяки розумним, наполегливим молодим людям Україна стане успішною, високоінтелектуальноюєвропейською країною».

Окрім премії, Таня отримала сертифікат голови Рівненської ОДА. Тож нехай ця нагорода стане не останньої у житті студентки!