Студенти РІ КУП НАНУ побували на екскурсії у Верховній Раді України

12 Березня, 2018

5 березня студенти Рівненського інституту Київського університету права побували на екскурсії у Верховній Раді України. За сприяння народного депутата Віталія Купрія та ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького була організована поїздка майбутнім юристам.
      «Восени минулого року Віталій Купрій перебував із візитом у Рівному. Зокрема, провів зустріч зі студентами Рівненського інституту Київського університету права, на якій пообіцяв влаштувати екскурсію до Верховної Ради України. Приємно, що свого слова він дотримався й допоміг з організацією», – зазначила старший викладач кафедри загальнотеоретичних  правових дисциплін Марія Боровець.
        Пізнавальна екскурсія розпочалася з відвідування сесійної зали, яку раніше студенти бачили тільки по телевізору. Вони дізналися багато цікавої інформації про будівлю Верховної  Ради та принципи її роботи.

verhovna_rada.jpeg

«Нам, студентам-правникам, було особливо цікаво відвідати місце, де пишеться сучасна історія нашої держави. Адже під час відвідин будинку парламенту ми не лише прогулялися кулуарами, а й прослухали розповідь про діяльність Верховної Ради. Також ми побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року», – розповідає президент студентського парламенту Софія Олексійовець.
Подібні екскурсії спонукають студентів відповідальніше ставитися до навчання та пробуджують бажання змінювати країну на краще.