Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр

28 Листопада, 2016

Двадцять четвертого листопада 2016 року студенти груп П-11 та П-12 разом із кураторами, старшими викладачами Повзун Світланою Леонідівною та Дикун Ганною Петрівною, відвідали Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр.

Студенти переглянули легендарну українську рок-оперу «Біла ворона», написану поетом Юрієм Рибчинським та композитором Геннадієм Татарченком, що вперше звучала на сцені театру у виконанні оркестру. Це історія про сміливу юну Орлеанську Діву Жанну д′Арк, яка змінила хід історії Франції та розпалила жагу до СВОБОДИ у серцях багатьох. Це історія про те, як важливо бути небайдужим та дієвим учасником долі своєї країни, нехай навіть проти тебе сильні світу цього! Важливо одне – залишатись не просто «білою вороною», а мати «вибілену» душу, незаплямовані помисли, світлу мету і Бога у серці.

Цей твір – про зраду: в коханні, в державі. Символ білої ворони – про нас самих і життя в усіх його іпостасях.  Не було окремої ліричної і патріотичної ліній, вони цілісно поєднані драматургією. А філософія в тому, що історія повторюється. Автори вдало провели паралелі з подіями сучасності.

Студенти залишилися задоволені переглядом рок-опери та отримали море позитивних вражень!