Студенти РІ КУП НАНУ відвідали виставку робіт художника та архітектора Георгія Косміаді, що була відкрита у Рівненському обласному краєзнавчому музеї

22 Травня, 2015

Цей культурний захід  відбувся у  рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що існує за підтримки ректора Юрія Ладиславовича Бошицького.  На виставці було продемонстровано 60 картин, знайдених фахівцями у старій валізі, про існування якої ніхто довгий час і не підозрював. Важливою знахідкою стали автографи художника, цінні книги про мистецтво, а також фотографії та фарби, які використовував митець. Студенти РІ КУП НАНУ Анна Єднорал, Христина Богданець, Анастасія Цапліна, Марина Нечипорук, Інесса Бондарчук, Вікторія Веремчук  висловили своє захоплення високим мистецтвом Георгія Косміаді.

Вони також отримали можливість побувати і на виставці «Європейський воїн XV сторіччя», присвяченій розвитку кольчужного та пластинчатого обладунку, який використовувався протягом 15-го ст. на всій території Європи. Тут були представлені  і побутові речі  як   невід’ємні атрибути  спорядження будь-якого воїна.

Такі заходи відкривають молоді світ прекрасного і дозволяють по-новому глянути на власну історію.

Інспектор з виховної та методичної роботи РІ КУП НАН України
Л.В. Євчук