Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ відповідно плану заходів до Дня юриста відвідали Рівненський міський суд Рівненської області

5 Жовтня, 2017
     Студенти І курсу Рівненського інституту Київського університету права НАНУ відповідно плану заходів до Дня юриста відвідали Рівненський міський суд Рівненської області.
     Студенти групи П-11 ознайомились з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду, з нововведеннями у законодавстві з питань судоустрою, інструкцією з діловодства в місцевих загальних судах, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних, кримінальних справ.
     Крім того, студенти були присутні при розгляді кримінальної справи в залі судового засідання. Напевне, цей факт найбільше запам’ятався студентам. Адже, на практиці вони вперше були в суді і бачили як проходить судове засідання.
suds.jpg