Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАНУ долучилися до волонтерської діяльності

28 Листопада, 2016

Разом із представниками рівненських благодійних організацій вони готували смачну  домашню їжу, яку наступного понеділка буде відправлено у зону бойових дій.
     Ініціатива студентського парламенту була підтримана директором інституту Володимиром Леоновичем Якимчуком.  Актуальність цієї акції, що відбувається напередодні новорічних свят, підкреслила і голова трудового колективу інституту  та волонтер благодійної організації «Фонд РУЄВИТ» Марія Боровець, адже ці свята відзначаються переважно у родинному колі і кожному з нас хочеться відчути тепло власної домівки, тому домашні страви дадуть нашим бійцям можливість відчути турботу і підтримку великої української родини.

Студенти, розуміючи всю глибину твердження «добрий солдат – це ситий солдат»,  хотіли хоча б чимось допомогти воїнам, які захищають нашу Батьківщину. Ми знаємо, що в армії зазвичай  годують не такою смачною їжею, як удома, крім того, є страви, які подають до столу дуже рідко або вони взагалі не зазначені в раціоні бійців. «Схожі акції в інституті будуть проводитися і надалі. Смачні страви, приготовані власноруч, обов?язково сподобаються нашим воякам», – зазначила президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ  Софія Олексійовець.