У РІ КУП НАНУ було проведено інтерактивну лекцію на тему: «Голодомор 1932-1933 років: геноцид українського народу»

27 Листопада, 2014

25 листопада 2014 р. у Рівненському інституті Київського університету права НАН України було проведено інтерактивну лекцію на тему: «Голодомор 1932-1933 років: геноцид українського народу».
     Студенти першого курсу прослухали бінарно-інтерактивну лекцію, присвячену  Дню пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, який відзначається щочетвертої суботи листопада. Старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Боровець М.А. окреслила перелік трагічних подій в історії України, які були викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. Завідувач бібліотекою Сіончук О.П. провела медіа-вікторину – одну з інноваційних форм бібліотечної роботи на дану тематику.

Поєднання теорії з практикою викликало зацікавленість у студентства, а сама тема заняття  відродила  національну пам’ять молодого покоління.