У РІ КУП НАНУ під головуванням директора Інституту законодавства Верховної Ради України Олександра Любимовича Копиленка розпочала роботу державна екзаменаційна комісія

16 Червня, 2015

Очолити цю комісію доктора юридичних наук, професора Олександра Любимовича Копиленка запросив ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький, котрий таким чином ще раз підкреслив  рівень фахової підготовки юристів у РІ КУП НАНУ, а також базові можливості закладу плекати у його стінах висококваліфікованих фахівців у сфері юриспруденції.
     Екскурсію інститутом для поважного гостя провів керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук. Особливе враження на О.Л. Копиленка справила зала судових засідань, кабінет ім. О. Малиновського, аудиторія імені Героїв Небесної Сотні та ін.

Візит пана  Копиленка є неабиякою честю для інституту. Достатньо сказати, що заслужений юрист України О.Л. Копиленко є членом-кореспондентом НАН України, академіком Національної академії правових наук України,Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки (2002), лауреатом премій ім. М. Грушевського (1992), ім. М. Василенка (2003) та ім. М. Костомарова (2014). З 2004 року О.Л. Копиленко  член  української національної групи Постійної Палати Міжнародного Третейського Суду (м. Гаага).

Важливо те, що О.Л. Копиленко  висловив сподівання про можливість майбутніх зустрічей у Рівному.