У РІ КУП НАНУ пройшли майстер-класи Р.Б. Шишки та В.А. Сонюка

3 Листопада, 2015

Майстер-класи зібрали чималу студентську аудиторію. Вони були присвячені актуальним проблемам розвитку цивільного та кримінального права в Україні.
     Зокрема, було підкреслено, що система сучасних законодавчих змін є досить неоднозначною та суперечливою. З одного боку, вона стосується запровадження міжнародних стандартів та намаганням привести вітчизняне кримінальне та цивільне  законодавство до міжнародно-правових вимог, а з другого, – полягає у намаганні вирішити «одиничні» суспільно-політичні чи суспільно-правові проблеми. Так само аналізувалися теоретичні засади нового цивільного законодавства України, проблеми правовідносин власності, захисту цивільних прав та ін.

Доповідачі відповіли на численні запитання студентів, які свідчили про актуальність винесеної на обговорення проблематики.