У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч студентів з керівним складом Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

18 Травня, 2017

16 травня 2017 року команда Рівненської юстиції завітала до Рівненського інституту Київського університету права. З майбутніми юристами поспілкувалися заступник начальника Управління державної виконавчої служби Сергій Вікторович Дмитрієнко та начальник відділу кадрової роботи та державної служби Руслана Анатоліївна Бриковець. На зустрічі були присутні також Матаєва Ірина Анатоліївна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи і правової освіти, Тарасюк Лілія Михайлівна – начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  та Манько Ярослав Ігорович – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи і правової освіти. Вони розповіли студентам про роботу державних виконавців та запросили працювати до Рівненської юстиції.
    Вакансії державних виконавців нині дуже актуальні, адже триває реформа виконавчої служби, а тому розумна, амбіційна, ініціативна молодь неабияк потрібна. До того ж посада дає вагомі переваги та перспективи, і що не менш важливо має гарний матеріальний стимул. Для прикладу офіційна винагорода до зарплати державного виконавця може складати і 20, і 40 тисяч гривень, і навіть більше, – зазначила під час спілкування із студентами начальник Головного територіального управління в Рівненській області Іванна Василівна Смачило.

На зустрічі зі студентами гості вказували на високий рівень професійної підготовки, який студенти здобувають в стінах інституту, адже певну частину працівників обласного управління юстиції складають випускники саме нашого навчального закладу, тому налагодження конструктивного діалогу, мобілізація ресурсів та об’єднання зусиль є гарним стимулом для подальшого працевлаштування найкращих випускників РІ КУП НАНУ.