У РІ КУП НАНУ відбулося спільне засідання студентської ради та старостату гуртожитку

18 Березня, 2015

Засідання провели керуючий справами РІ КУП НАНУ В. Л. Якимчук,  інспектор з виховної та методичної роботи Л. В. Євчук,  комендант  гуртожитку Л. М. Денищич.
     Центром  обговорення стали проблеми дотриманням прав та обов’язків мешканців гуртожитку, організація чергування студентів, а також санітарний стан кімнат  кухонь. Про це доповіли старости Анна Кравчук, Тетяна Семенюк, Вадим Бондар, Марія Гончарук, Катерина Наконечна, Назар Бурячинський.

Підсумовуючи зустріч, керуючий справами РІ КУП НАНУ В. Л. Якимчук закликав студентів цінувати створені ректором Ю.Л. Бошицьким  комфортні умови проживання та вручив переможцям огляду-конкурсу «Краща кімната» особливі призи.