У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу, приурочені Дню юриста

10 Жовтня, 2019

За традицією, збори відкрив директор Рівненського інституту Володимир Якимчук, який привітав присутніх із знаменною датою, зазначивши, що  День юриста був запроваджений Указом Президента ще у 1997 році і з того часу став основним професійним святом усіх служителів Феміди, що стоять на захисті прав та свобод громадян.

dsc_7066.jpg

dsc_7065.jpg
dsc_7068.jpg

Директор  також   розкрив смислове навантаження означеної  дати та  його історичну  основу. За припущеннями вчених, саме в жовтні 1016 р. відбулася битва Ярослава із Святополком, після якої Ярослав Мудрий написав перші 18 статей нинішньої редакції «Руської Правди», що і дотепер є чи не найкращим твором права Східної Європи. «Від юриста нині залежить життєздатність держави та її перспективи. Маючи за взірець  «Руську правду», плекаймо тих, хто гідно виконає свій державотворчий обов’язок», ‒ підкреслив доповідач.
     Директор РІ КУП НАНУ звернув також увагу на незаперечні досягнення інституту, що нині пишається своїми випускниками, котрі працюють у державних і правоохоронних органах, органах прокуратури, нотаріату, адвокатури,  державної митної та податкової служби, охорони прав споживача, авторських прав, будівельного бізнесу, сфери консалтингової діяльності, сфери ринкової економіки, наукової діяльності та ін.
       Володимир Якимчук передав колективу найщиріші вітання ректора Юрія Бошицького,  під керівництвом якого в університеті реалізуються важливі державотворчі та наукові ініціативи.
     Привітала винуватців свята і голова трудового колективу Марія Боровець, побажавши кожному наснаги і трудового ентузіазму.
     Збори стали доброю нагодою актуалізувати творчий потенціал колективу та поспілкуватися у невимушеній доброзичливій атмосфері.