Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

У Рівненському інституті КУП НАН України відбулися тематичні заходи для молоді з питань становлення та розвитку соціальної справедливості в українському суспільстві

21 Лютого, 2013

     20 лютого 2013 року з нагоди відзначення на державному рівні Всесвітнього Дня соціальної справедливості на виконання Указу Президента України «Про День соціальної справедливості» у Рівненському інституті КУП НАН України  відбулися тематичні заходи для студентів з питань становлення та розвитку соціальної справедливості в українському суспільстві.
     Ці заходи ініціювала куратор групи Пц-41, старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін  Повзун С.Л. за участю працівників бібліотеки – Данилюк Л.І. та Сіончук О.П. – та студентського активу групи.

     Мета проведення – акцентування уваги студентства на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, подолання бідності, забезпечення  повної зайнятості, гідної праці, гендерної рівності, соціального добробуту і в цілому у соціальній справедливості для всіх громадян України.
В рамках свята проведено:
– відкритий діалог «Соціальна справедливість – міф чи реальність»;
– відзначення Дня соціальної справедливості під гаслом  «Ми різні – ми рівні»;
– виховна година з куратором «Стосунки рівності й поваги»;
– виставка малюнків та карикатур «Соціальна справедливість для всіх»;
– експонування у бібліотеці інституту книжкової виставки «Соціальна справедливість і соціальний захист»;
– конкурс  есе серед студентів четвертого курсу денної форми навчання на різноманітну тематику: «Нехай панує на землі любов і справедливість»; «Обов’язок і відповідальність», «Соціальна справедливість – запорука стабільного розвитку», «Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави», «Рівноправність всіх верств населення незалежно від соціального та матеріального рівня, соціального добробуту та соціальної справедливості для всіх»; «Подолання бідності», «Соціальний захист», «Повна зайнятість», «Ґендерна рівність – шлях до справедливості», «Соціальний добробут»; : «Соціальна справедливість – це рівність соціальних прав, законність для всіх, захист прав громадян, чесність»; „Попередження нелегальної міграції та торгівлі людьми”; «Як ви розумієте соціальну справедливість?».