У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра випускникам денної та заочної форм навчання

29 Червня, 2016

Урочисте дійство традиційно  відбувалося в залі органної та камерної музики Рівненської обласної філармонії. Під його високими куполами по-особливому звучав величний Гімн України і слова присяги випускників, які клялися гідно пронести крізь усе життя високе звання юриста,  незмінно стояти на сторожі закону і права.
     Церемонію вручення дипломів державного зразка цьогорічним випускникам відкрив ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький. «Нехай диплом випускника Київського університету права залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а надійним провідником на професійному шляху і предметом гордості», – підкреслив у вітальному слові ректор. Він  висловив  впевненість у тому, що отримані в університеті знання, дозволять випускникам гідно виконувати свої професійні обов’язки, адже університет створив усі умови для отримання належної юридичної освіти, яка відповідає сучасним вимогам галузі та вимогам роботодавців. Юрій Ладиславович наголосив на особливих здобутках Київського університету права, який цього року був удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» та «Лідер післядипломної освіти України», став лауреатом І ступеня в номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтеграції в європейський освітній і науковий простір». Лише протягом останніх п’яти років університет був нагороджений десятьма Гран-прі в різних номінаціях на міжнародних виставках «Сучасна освіта в Україні» та «Освіта і кар’єра». Важливо, що учасником  міжнародної виставки  вищих навчальних закладів «Освіта та кар’єра – 2016» цього року став Рівненський інститут  КУП НАНУ, який у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»  був удостоєний срібної  медалі. Ректор також акцентував увагу присутніх на пріоритетних напрямках діяльності університету,  серед яких науково-дослідна та виховна діяльність, поглиблення міжнародної співпраці в галузі освіти і науки.

Щоб привітати випускників РІ КУП НАНУ із завершенням важливого етапу їх професійного сходження, із базового закладу прибула делегація науковців, які упродовж чотирьох років навчання ділилися зі студентами своїми знаннями, своїм професійним досвідом та вміннями.
     До вітального слова також долучилися  український політичний діяч, доктор наук у галузі філософії, академік, народний депутат України багатьох скликань, заслужений юрист України, голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, заступник голови Рівненської обласної ради  Олексій Бучинський, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, голова міжнародного фонду культури, громадський діяч, кандидат історичних наук Влада Литовченко, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, власник ПП «Рівнеоблпостач» Ніна Крока, клірик Свято-Воскресенського кафедрального собору протоієрей Василь  та ін.
     Наказ «Про завершення навчання випускників  РІ КУП НАНУ 2015-2016н.р»   виголосив  керуючий справами Рівненського інституту Володимир Леонович Якимчук.

Отримуючи дипломи, студенти дякували своїм наставникам, а особливо ректору за ті перспективи, які відкрило навчання в інституті. Зворушливим епізодом свята став виступ дипломованих студентів-випускників Катерини Наконечної та Юстина Омельчука,  які на вишитому рушникові піднесли ректору запашний коровай.

Гучними аплодисментами вітали присутні музичне вітання від випускниці Рівненського інституту КУП НАН України, віце-Перлини Рівного (конкурс краси), переможниці  Всеукраїнських мистецьких конкурсів: “Шоу Західний регіон”, “Софіївські зорі”, “Весняний первоцвіт”, хіт-парадів радіо Трек, лауреат конкурсу “Пісня буде поміж нас”  Христини Приступи.