у стінах РІ КУП НАНУ відбулася презентація віртуального «Музею однієї вулиці» міста Рівного» та документального фільму «Повстання приречених», виготовлених громадською організацією«Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка»

24 Березня, 2021

Захід відвідали студенти 1 та 3 курсів, а також куратор, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П. та завкафедрою спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О.
  На початку зустрічі керівник та співзасновник громадської організації, доктор політичних наук, професор Гон Максим Мойсейович розповів про примусові виселення населення польської національності та функціонування гетто (місць примусового утримання євреїв під час окупації території нашої держави німецько-фашистськими загарбниками) на Рівненщині і в Україні.

dsc_9659.jpg
 dsc_9670.jpg
dsc_9661.jpg

dsc_9664.jpg
 dsc_9666.jpg
 dsc_9672.jpg

«Музей однієї вулиці» – це віртуальна подорож вулицею Симона Петлюри, присвячена полікультурній історії Рівного, яка має дві паралельні сюжетні лінії: розповідь про збережені історичні будівлі та історія трьох дітлахів польської, єврейської та української національностей, які грають у хованки.
  Документальна стрічка «Повстання приречених» розповідає про трагічну історію першого повстання в єврейському гетто на теренах України – повстання в містечку Тучині на Рівненщині.
  Адміністрація Рівненського інституту Київського університету права НАН України вдячна ГО ЦСПП «Мнемоніка» за пізнавальну зустріч та презентацію віртуального музею і документального фільму у стінах навчального закладу.