Увага!Навчання та робота в РІ КУП НАНУ призупинені до 24 лютого 2014 року

20 Лютого, 2014

Шановні студенти, викладачі та співробітники
 Рівненського інституту  Київського університету права  НАН України!

Враховуючи,  що ситуація в м. Рівному на даний час  продовжує бути складною та напруженою, пересування автотранспортом  є обмеженим,  що унеможливлює своєчасно добиратися студентам та співробітникам до інституту з віддалених районів м. Рівного та області, а також вважаючи, що забезпечення безпеки наших студентів та співробітників є найголовнішим завданням адміністрації КУП НАНУ,  навчання та робота в  РІ КУП НАНУ тимчасово призупинені до 24.02.2014.

Закликаю  студентів та працівників РІ КУП НАНУ до порозуміння та збереження спокою, рекомендую в ці дні  працювати та навчатися в режимі самостійної роботи.

Керуючому справами РІ КУП НАНУ, завідувачам кафедрами, керівникам  структурних підрозділів  та голові студентського самоврядування довести дане розпорядження до відома всіх студентів та працівників Інституту.

Адміністрація КУП НАНУ та РІ КУП НАНУ працює в робочому режимі.

Прошу всіх слідкувати за оголошеннями на сайті РІ КУП НАНУ.

З повагою,

ректор  Ю.Л. Бошицький