Увага! Рівненський інститут КУП НАНУ організовує студентську поїздку до Карпат відповідно до загальноуніверситетського проекту «ПІЗНАЙ СВ

24 Вересня, 2013

25-27 жовтня Рівненський інститут Київського університету права НАН України за підтримки ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора, заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України, відповідального секретаря комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина  – Юрія Ладиславовича Бошицького згідно загально університетського проекту «ПІЗНАЙ СВІЙ КРАЙ» організовує студентську поїздку  до КАРПАТ

Величність Карпатського лісу, його таємниці і краса не залишать Вас байдужими. Ви відчуєте себе справжніми язичниками, коли опинитеся сам на сам із Карпатським Сфінксом, відчуєте себе комахою у порівнянні із силами природи, коли пройдете через чистилище. А ще  Ви згадаєте легендарного Олексу Довбуша, який «бив панів, що хлопакам кривду робили», і, кажуть, переховувався саме біля тих скель, що звуться нині Довбушевими.
     Смачно пообідавши у колибі, відпочивши у казковому буковому лісі, Ви поїдете на зустріч ще з одним красенем – водоспадом. Він, вічний і незмінний, якийсь аж мудрий – все шепоче і шепоче свої таємниці, може, журиться, а може, розповідає мудрі казки.

Кажуть, колишній власник Підгорецького замку граф Яблонський через ревнощі закатував свою молоду дружину, а потім замурував її в стіні будівлі. Наче саме її привид дотепер блукає в замку… Якщо Ви не боїтеся зустрітися із таємничим привидом, якщо Вас не зваблять лісові мавки і гірські русалки, то приєднуйтесь до нашої подорожі! Ви отримаєте незабутні враження і зробите масу прекрасних фото, які зможете переглядати довгими зимовими вечорами, згадуючи приємні миті осені.

І день туру

05:30 – виїзд із м.Рівне.
09:00 – сніданок (м.Броди)
10:00 – 11:00 – екскурсія в Підгорецький замок.
12:00 – 14:00 – відпочинок біля водоспаду Кам’янка, відвідування сувенірного ринку.
16:00 – 19:00 – переїзд у село Пилипець, огляд водоспаду Шипіт та підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба.
19:30 – поселення, приготування шашликів, відпочинок.

Про чарівну природу Карпат мало писати, це потрібно бачити на власні очі, про вироби з лози Вам ніхто краще не розповість, як народні умільці с.Іза, але і красу цих виробів годі уявити, до них потрібно доторкнутися, смаку вина Вам ніхто не передасть – це треба покуштувати самому. Тому… вирушаймо у подорож!
ІІ день туру
07:30 – 08:00 – сніданок.
08:30 – 12:00 – переїзд до озера Синевир.
12:00 – 13:00 – обід у мисливській колибі (за бажанням).
14:00 – 14:30 – відвідування с.Іза (сувенірного ринку).
15:00 – Долина нарцисів (тільки у травні).
17:00 – 19:00 – дегустація закарпатського вина в селі Бене.
20:00 –Вечеря.

ІІІ день туру

Як шкода, що це вже третій день, останній день цієї незабутньої подорожі. Тим не менше, він теж буде насиченим, адже Вам вдасться і покупатися, і походити по бруківці знаменитих мукачівських майстрів, і відвідати замки, кожен із яких відомий своєю давньою історією, власниками і легендами.
07:30 – 08:00 – сніданок.
09:00 – 11:00 – насолоджуємося відпочином у термальному комплексі Косино (купання в термальних басейнах).
12:00 – 13:00 – оглядова екскурсія центром міста Мукачево, вільний час (обід).
13:30 – 14:30 – екскурсія по замку Паланок.
15:00 – 16:00 – прогулянка ландшафтним парком маєтку Шернборна. Джерело «Краси краси».
16:15 – виїзд додому.

ЗАПИС ЗА ТЕЛ 098-76-75-116