Відбулася робоча нарада ректора щодо оптимізації роботи Рівненського інституту КУП НАН України

21 Липня, 2016

20 липня 2016 року ректор Київського університету права НАН України , професор Ю.Л. Бошицький під час планового робочого візиту до Рівненського інституту КУП НАНУ провів ряд  робочих нарад зі співробітниками структурного підрозділу університету.
     Особлива увага була приділена питанням та проблемам вступної кампанії, зокрема, ректор наголосив на необхідності проведення більш широкої  інформативної  рекламної компанії про РЦ КУП НАНУ, про нові проекти вузу на Рівненщині, про необхідність більш активної профорієнтаційної та фахової роботи колективу з метою стовідсоткового  заповнення ліцензійного обсягу на перший курс. Було прийнято рішення щодо додаткового забезпечення  приймальної комісії РІ КУП НАНУ рекламною продукцією, ручками, рекламними буклетами тощо
     Йшлося також про оновлення сайту Рівненського інституту КУП НАНУ, про вивчення можливості розміщення реклами Рівненського інституту на сайті УкрНет, про подання пропозицій щодо підвищення мотиваційної привабливості навчання у Рівненському інституті КУП НАНУ.
     Особлива увага була приділена питанню  облаштування в Інституті нового кабінету  Історії українського права  імені М.П. Василенка – відомого українського історика, правознавця, академіка.

Окрім цього, Ю.Л. Бошицький повідомив про початок конкурсу студентських робіт з питань Інституту омбудсмена в Європі, переможець якого візьме участь в конференції в Угорщині (з повним фінансовим забезпеченням університетом).
     Керуючим справами РІ КУП НАНУ  В.Л. Якимчуком були підняті питання щодо проведення ряду заходів по покращинню умов проживання студентів в інститутському гуртожитку. Також було прийнято рішення по придбанню двоярусних ліжок для гуртожитку РІ КУП та на заміну старих вікон енергозберігаючими  склопакетами. З метою пожежної безпеки були обговорені питання щодо необхідності  заміни у кімнатах де проживають студенти  старих та аварійних електропроводки, розеток та вимикачів, влаштування нових світильників тощо.
     З метою покращення умов навчання та проживання  студентів РІ КУП НАНУ у 2016-2017 рр, було обговорено та прийнято рішення щодо  проведення поточного ремонту – побілка стін,фарбування підлоги підлогу в ряді кімнат студентського гуртожитку. Нарада пройшла в діловій, злагодженій та конструктивній обстановці.