Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Вітаємо студентів КУП НАНУ з відмінним захистом магістерських робіт у Varna Free University (Болгарія)!

24 Липня, 2013

   Розвиток міжнародної співпраці Київського університету права Національної академії наук України здійснюється шляхом активного спілкування з вищими навчальними закладами і міжнародними організаціями, зокрема в 2011 році укладено угоду з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра(Varna Free University), який вважається найкращим вищим навчальним закладом Болгарії та має сертифікат якості з правом визнання Європейського додатку до диплому – у 2009 році, ECTS LABEL – у 2010 році.
   За результатами плідної співпраці 20 липня 2013 року у м. Варна, Болгарія, відбувся захист магістерських робіт студентів КУП НАНУ, які навчаються на спільній українсько-болгарській магістерській програмі «Міжнародне право та національна безпека». Метою магістерської програми є підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.


   Представниками КУП НАНУ у роботі державної екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт  були: декан факультету міжнародних відносин Марина Дей та завідувач кафедри іноземних мов Віра Крепель.  
До захисту були допущені роботи таких студентів:

  • Алібейлі Ельвін – «Розвиток взаємовідносин України та Європейського Союзу» (наук. керівник – проф. д.ю.н. О. Борісов);
  • Денисюк Олександр – «Концептуально-правові засади національної безпеки країн СНД» (наук. керівник – проф., д-р. П.Христов);
  • Пащенко Анна – «Міжнародно-правове регулювання комерційних (агентських) контрактів» (наук. керівник – к.ю.н., доцент С.І.Бевз);
  • Посмітний Роман – «Міжнародно-правове регулювання праці інвалідів» (наук. керівник – к.ю.н., доцент М.О. Дей);
  • Тодор Колев – «Міжнародне співробітництво, щодо попередження відмивання грошей» (наук. керівник – доцент М. Калінова);
  • Шевченко Антон – «Принцип територіальної цілісності держави та принцип самовизначення народів» (наук. керівник – доцент Б.Тодорова).


   Усі роботи магістрантів від КУП НАНУ були захищені на «відмінно» та отримали найвищу оцінку за болгарською системою оцінювання – 6 балів
   Таким чином, участь українських студентів у програмі, надає їм можливість навчатися один семестр у магістратурі болгарського вузу-партнера. Слід зазначити, що організація такого навчання є одним із найголовніших практичних кроків у реалізації основних положень Болонської декларації. Її головне завдання, як відомо, і полягає в синхронізації систем вищої освіти з метою усунення перешкод для мобільності студентів, викладачів і дослідників поміж країнами-учасницями.
   Такі програми сприяють забезпеченню свободи руху знань через кордони. Крім того, за свідченнями студентів-магістрантів, досвід, набутий під час навчання за спільною магістерською програмою, підвищив їх конкурентоспроможність на сучасному світовому ринку праці.
   Необхідно наголосити на тому, що за бажанням випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі КУП НАНУ для отримання наукового ступеня «кандидат юридичних наук»

   Вітаємо випускників спільної магістерської програми, а також дякуємо ректорові професору Юрію Бошицькому за надану можливість отримання європейської юридичної освіти!