Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Слово для вступників

Шановні випускники шкіл, ліцеїв, гімназій коледжів!

Нові горизонти вашого життя неодмінно пов’язані з вибором майбутньої професії.

Чому фах юриста – це завжди успіх та престиж?

По-перше, сфера вашої майбутньої діяльності виходить за межі звичних уявлень про професійну майстерність. Ви отримаєте можливість працювати у сфері державних і правоохоронних органів, виконавчої влади, суду, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури,  державної митної та податкової служби, консалтингової діяльності, охорони прав споживача, авторських прав, ринку інформаційних ресурсів, будівельного бізнесу, транснаціональних корпорацій та ін.

По-друге, у Рівненському інституті Київського університету права НАН України склалася потужна традиція формування особистісного іміджу майбутнього юриста, який має вирішувати завдання на перетині права та інших сфер, орієнтуватися на високі корпоративні стандарти.

По-третє, значний досвід підготовки фахівців у сфері юриспруденції, що охоплює майже чверть століття, стверджує постійну затребуваність випускників РІ КУП НАНУ на ринку праці.

По-четверте, накреслена програма діяльності інституту орієнтує на міжнародні стандарти взаємодії з юридичною спільнотою світу, що засвідчують зимова та літня школа права, численні конференції, наукові та мистецькі зустрічі.

По-п’яте, інститут дає змогу апробувати себе у різних видах діяльності, розвинути свої нахили та обдарування. Тому вступ до РІ КУП НАНУ – це крок до успіху, до власного самоствердження, крок у майбутнє.

Контакти приймальної комісії

Адреса приймальної комісії
33000, м. Рівне, вул. Олександра Борисенка (Короленка), буд.5

Години прийому
9:00-17:00 год.

Приймальна комісія
Телефон: (0362) 62-05-89, (067) 360-89-95, (098) 894-12-70
E-mail: vstup.rikup@gmail.com